Księgowość - Doradztwo - Optymalizacje - Audyt

Udostępniamy dla Państwa instrukcję wypełniania oświadczenia pozwalającego przystąpić
do programu Polski Bon Turystyczny.

OFERTA WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE

 • USŁUG BIEGŁEGO REWIDENTA
 • USŁUG DORADZTWA PODATKOWEGO
 • USŁUGOWEGO PROWADZENIA KSIĄG HANDLOWYCH
 • PROWADZENIA KADR I PŁAC ORAZ ZUS
 • REPREZENTACJI PRZED ORGANAMI ADMINISTRACYJNO-SKARBOWYMI
 • USŁUG AUDYTU I ANALIZ FINANSOWYCH, EKONOMICZNYCH
 • USŁUG DORADCZYCH
 • USŁUG SZKOLENIOWYCH
 • USŁUG HR
 • USŁUG ZARZĄDCZYCH I WSPIERAJĄCYCH
 • USŁUG RESTRUKTURYZACYJNYCH

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy w interesującym Państwa obszarze działalności...

ZASADY WSPÓŁPRACY OPIERAMY NA:

 • GWARANCJI RZETELNOŚCI - jest ona podstawą wzajemnej współpracy. Klient ogranicza swoje czynności jedynie do rzetelnego skompletowania dokumentów i przekazania informacji mogąc tym samym skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Na życzenie klienta zapewniamy odbiór dokumentów w jego siedzibie. Wszyscy pracownicy kancelarii posiadają Certyfikat Księgowego wydany przez Ministra Finansów
 • GWARANCJI SATYSFAKCJI - zapewniamy możliwie najwyższy poziom zadowolenia ze wzajemnej współpracy. Pracownicy angażując się w działania Klienta oprócz bieżącej obsługi  służą również bieżącą konsultacją telefoniczną
 • GWARANCJI ODPOWIEDZIALNOŚCI - kancelaria posiada polisę ubezpieczeniową dotyczącą prowadzonej działalności, co zabezpiecza klientów.
 • GWARANCJI ZACHOWANIA POUFNOŚCI I WZAJEMNEGO ZAUFANIA - w ramach współpracy zapewniamy naszym Klientom zachowanie poufności. Oprócz zabezpieczenia jakim są zaufani pracownicy, posiadamy niezbędną infrastrukturę zapewniającą bezpieczeństwo, w szczególności własne oprogramowania IT.
 • GWARANCJI REPREZENTACJI - proponujemy reprezentowanie podczas kontroli organów uprawnionych do kontrolowania podmiotów gospodarczych, jak również prowadzenie korespondencji z urzędami
 • GWARANCJI OPTYMALIZACJI - rozumianej zarówno pod względem rozwiązań z zakresu podatków, jak również propozycji związanych z usprawnieniami wewnątrzzakładowymi mogącymi się przełożyć na redukcję kosztów operacyjnych

Księgowość Spółek Prawa Handlowego

Zapewniamy obsługę księgową w pełnym zakresie, zarówno w modelu biura księgowego jak i na miejscu u klienta, jeśli jest to wymagane. W początkujących firmach zapewniamy przygotowanie polityki rachunkowości i wzorcowego planu kont. Sporządzamy sprawozdania finansowe, prognozy i współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi w zakresie obsługi wniosków kredytowych. Zajmujemy się również wyprowadzaniem zaległości księgowych.

Dzięki wykorzystaniu własnego oprogramowania - jesteśmy również bardzo elastyczni w zakresie wymiany danych między systemami klienta lub bankami a naszymi aplikacjami, co znacząco ułatwia obsługę przy znacznej ilości dokumentów.

Kadry i Płace

Umiejętność zarządzania i postępowania z ludźmi powierzasz w pewne ręce, bo my wiemy co to precyzja i dokładność. Nie zastanawiaj się i nie trać swojego bezcennego czasu na rutynowe czynności. Zostaw nam monitorowanie dokumentacji oraz historii pracy zatrudnionego. Nie trać czasu na aktualizowanie teczek osobowych pracowników. Na podstawie informacji od naszego potencjalnego klienta namierzamy i przetwarzamy dane osobowe pracownika tak, aby wszystko było zgodne z procedurami. Gwarantujemy pewność, że twoje decyzje dotyczące zatrudnienia są zgodnie z przepisami prawa pracy. Nie zastanawiaj się i nie trać czasu na często bezowocne spory z pracownikami dotyczących ich obowiązków i praw. Bądź pewny swoich decyzji - postaw na naszą wiedzę w tej dziedzinie.

Zajmiemy się: zarządzaniem personelem czyli HR, przygotowaniem umów o pracę, rozliczeniem pracowników z wykorzystanych dni urlopów, rejestracją pracowników i członków rodzin w ZUS, ewidencjonowaniem należnych urlopów wypoczynkowych oraz innych nieobecności w pracy, informowaniem o ewentualnych zmianach w prawie pracy.

Doradztwo gospodarcze

Poza księgowością i kadrami zajmujemy się szerzej rozumianą działalnością klientów. Bierzemy udział w tworzeniu i w restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Zajmujemy się przekształcaniem spółek, czy wreszcie szeroko rozumianą optymalizacją ich działalności. Przez lata pracy zdobyliśmy szereg kontaktów do najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach. Podejmujemy się różnorodnych projektów - co pozwala nam zaproponować Państwu ogrom rozwiązań. Nasza wiedza w tym zakresie podparta jest biegłą znajomością prawa, szczególnie podatkowego, ale i np. kadrowego co wyróżnia nas spośród innych doradców.

Szkolenia

W ramach grupy prowadzimy szkolenia dla firm, w następujących obszarach.

Czytaj więcej: Szkolenia